hiking-gear

Напередодні виставки Зброя та безпека 2017, що пройде 10-13 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі столиці, давайте згадаємо, що приніс нам рік 2016, та які очікування і новинки чекають на нас у цьому (2017) році.

KAINOZOY

Стенд з продукцією швейцарської компанії KAYADYN (це світовий виробник експедиційних фільтрів для води) був представлений на виставці українським офіційним дистриб’ютором - компанією KAINOZOY (Кайнозой - ера спорядження).

Їхній стенд відзначився і запам’ятався тим, що можна було ознайомитись з фільтрами (навіть з далеко не дешевими моделями) максимально близько. Тобто потримати в руках, порозглядати, позадавати доречні і недоречні питання працівникам компанії "KAINOZOY", і навіть спробувати самостійно, власними руками, профільтрувати воду і, нацвіркавши відфільтрованої водички в одноразовий пластиковий стаканчик, самостійно, власними руками, заставити друга, з яким разом приїхали на виставку, випити до дна (а потім ще годину перепитувати у нього: “Ну як? Живіт не болить?”).

hiking-gear

Доречі, хтось цього року хоче зі мною разом відвідати виставку? Бо мій приятель, з яким я був минулого разу, чомусь сказав, що більше зі мною не поїде. Не знаю навіть, чого він так? Мабуть, просто буде зайнятий у цих числах. Тож, шукаю компанію, єслі шо.

Так от, повертаючись до "KAINOZOY", хочу розповісти, що ця компанія є офіційним дистриб’ютором не лише фільтрів "KAYADYN". Вони є офіційними представниками одинадцяти (!!!) світових брендів outdoor-товарів.

І що найцінніше - вони не просто постачають товари в магазини, а створюють унікальне середовище, в якому вибудовується якісний сервіс як для B2B, так і для кінцевого споживача: це і інформаційна підтримка дилерів, і сервісне обслуговування товарів, і контроль рекомендованої (згідно політики виробника) роздрібної ціни в усіх магазинах! Тож, якщо ви є власником туристичного магазину, звертайтесь до компанії "KAINOZOY". Судячи з приємного спілкування з представниками цієї компанії на виставці, впевнений, що співпраця з ними буде Вам до душі.

Більш детально знайомтеся на офіційному сайті Kainozoy- ера спорядження. Шукати їх стенд на виставці “Зброя та безпека 2017” не варто - в цьому році участь у міжнародній спеціалізованій виставці компанія “Kainozoy” приймати не буде.

TALAN

Компанія "TALAN" (ТАЛАН), що випускає взуття для ЗСУ (Збройних сил України) представляла у 2016-му році нову модель (нової генерації) берців для ЗСУ, а також іхню не військову версію для комерційного продажу.

Слідкувати за “ТАЛАН” можна на їх сторінці у Facebook чи на офіційному сайті.

Нажаль, на стенді не вийшло поспілкуватися детально, т.я. жоден представник компанії не володів експертною інформацією і на всі мої питання дивно кліпав очима. Телефони чи e-mail ні генерального директора, ні директора з виробництва, ні будь-якого іншого спеціаліста, що володіє відповідними знаннями і вміє брати відповідальність за свої слова, мені не дали.

Коротше, невдало я потрапив на їх стенд. Не в той день, не в той час. Шкода. Сподіваюся, вийде познайомитися ближче на виставці у цьому році. Тим паче, що за їх роботою я намагаюся стежити і, більш того, всі зимові гірські маршрути минулого сезону проходив у берцях саме виробництва “TALAN”, про що жодного разу не пошкодував.

Ті, хто в “тємє”, знають, що в мережі Інтернет постійно точаться дискусії стосовно того, чи достойна компанія “ТАЛАН” виробляти взуття для ЗСУ. Нові берці для ЗСУ - це зрада чи перемога? На мою думку, це однозначно перемога. Але це вже зовсім інша історія.

DANAPER

hiking-gear

От хто для мене став приємним відкриттям, так це компанія DANAPER, що займається розробкою та виробництвом тактичного і outdoor-спорядження.

Коли береш в руки їхню продукцію (наприклад, сумку DANAPER DELTA Foliage green, або наплічник DANAPER STEALTH Black), одразу розумієш, що це є власна продумана розробка, а не чергова копія, “злизана” у якогось відомого виробника.

Конструктивні деталі і продуманість деяких елементів спорядження просто вражають! Наприклад, фіксована довжина стропи в тому місці, де знаходиться фастекс: це дозволяє тримати фастекс завжди у полі зору. Або можливість відкривати відділення для зброї однією рукою, щоб іншою мати змогу відбивати атаки нападаючого і тримати зброю на безпечній дистанції. Доречі, саме такі вимоги до спорядження мають ізраїльські інструктори, з якими компанія “DANAPER” також співпрацювала.

Тож тим, хто постійно працює зі зброєю, дуже пощастило - нарешті, у світі спорядження, де кожен копіює один одного, і клепає на найближчій від дому фабриці усіляке бездарне лайно, з’явилася компанія, яка вміє думати головою і не сцить показати всьому світу свій досвід і свою унікальну філософію.

Конструктори та розробники компанії “DANAPER” зайшли на ринок тактичного і outdoor-спорядження впевненою ходою, відкриваючи двері з ноги. І повірте - їм це можна. Вони того варті!

Впевнитись у моїх словах Ви зможете на стенді компанії. Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека 2017” пройде 10-13 жовтня. Компанія “DANAPER” буде там.

SHAMBALA MOUNTAIN GROUP

hiking-gear

Компанія Shambala Mountain Group (SMG) (ось їхня сторінка на Facebook) - це знахідка для профільних магазинів, що займаються продажем outdoor-спорядження і орієнтовані на вибагливих професійних клієнтів.

В Україні вже давно зростає кількість людей, яких не влаштовує продукція “народних” брендів типу “Mil-Tec”, та які готові відвалити десятки тисяч гривень за якісне спорядження. Але - от біда - і бажання є, і гроші є, а от кому їх віддати - немає. Бо на вітринах outdoor-магазинів лише китайське барахло, замовлене подешевше з Піднебесної, та кволі потуги продати його зі жлобською накруткою.

Але якщо ви хочете стати тим, хто зможе запропонувати своїм покупцям їх мрії, які вони бачили лише на картинках іноземних каталогів, Вам неодмінно слід звернутися до компанії “Shambala Mountain Group” (SMG), яка є офіційним постачальником спорядження брендів, від яких мліють багато українців: “Sea to Summit”, “Tasmanian Tiger”, “Asolo”, “Marmot” та багато інших.

Більш того, “Shambala Mountain Group” в цьому році розпочала співпрацю зі шведським брендом POC - виробником засобів індивідуального захисту для поціновувачів надшвидких видів спорту.

Саме з цим брендом я ще не знайомий. Та нажаль, ознайомитись з новим брендом “POC” на стенді компанії в рамках виставки “Зброя та безпека 2017” не вийде, адже компанія “Шамбала” в цьому році приймати участь у виставці не планує.

ICU - ДОСПЕХИ ДЛЯ ГЛАЗ

hiking-gear

Ще одна компанія, яка змінила мій погляд. Погляд на захист очей. Раніше, при виборі окулярів для outdoor (та і для міста також), я віддавав перевагу лише компанії "ESS". Їй, і тільки їй! Так, я знаю, що ви знаєте, що це дорого. Так, я знаю, що ви знаєте, що це дуже-дуже дорого. Так, я знаю, що ви знаєте, що купити їх в Україні майже не реально. Так, я знаю, що ви знаєте, що замовляти їх слід лише на офіційному сайті компанії ESS, бо китайці не сплять і клепають достобіса усіляких реплік (слово то яке - "репліка". Певно, маркетологи придумали. Бо "репліка" звучить більш вишукано, ніж "підробка"). А ще я знаю те, чого ви вже не знаєте: окуляри ESS, незважаючи на їхні просто бездоганні характеристики, мають життєвий цикл близько двох років.(Тут матюки діванних віжівальщіков і інших поціновувачів мілітарі-стайлу, які купили на останні гроші окуляри ESS (бо без ESS їх можуть не впізнати побратими і зашмалять з калаша в перший же день апокаліпсису) і носять їх у оксамитовому мішечку. А мішечок з окулярами складають у жорсткий футлярчик. А футлярчик - у верхню кишеньку наплічника.)

Так от: два роки, Карл! Якщо використовувати їх за призначенням. Я користуюся окулярами ESS вже сьомий рік. І не зважаючи на всі мінуси купівлі (ціна, оформлення доставки, очікування замовлення і т.п.) я продовжував їх купувати, бо не бачив більш надійних і зручних варіантів. (Те, що вони "живуть" два роки - це зовсім не мінус - це нормально). "Але тепер все змінеться!*" (*фраза з якогось фільму). Бо на ринок вийшла компанія ICU - ДОСПЕХИ ДЛЯ ГЛАЗ (DOSPEHI).

"ICU" (або ж просто - "DOSPEHI") є офіційним представником різних компаній, які виробляють дійсно якісні сертифіковані (!!!) окуляри. Та окрім величезної кількості стрілецьких, спортивних, робочих та повсякденних моделей окулярів (які завжди є в наявності!!!), компанія "DOSPEHI" приємно здивувала максимально професійним персоналом!!! І це вкрай важливо. Бо "захисні" окуляри захищають від різних факторів. І якщо, наприклад, Вам необхідні якісні окуляри для спорту, то хлопці з компанії "ICU" запропонують те, що необхідно саме вам. Наприклад, окуляри без балістичного захисту (відповідно, без переплат за ці характеристики), але з додатковим покриттям лінз від запотівання. І їхній експертній думці можна довіряти!

Впевнений, що компанія "DOSPEHI" зможе задовольнити будь-яку примху вибагливих велосипедистів та байкерів, сноубордистів та лижників, військових, водіїв, рибалок та туристів. Власне, я наступне оновлення окулярів буду робити саме в магазині ICU - ДОСПЕХИ ДЛЯ ГЛАЗ. Вже не раз купував окуляри на подарунки близьким: сервіс, якість - все на висоті.

Доречі, в цьому році компанія "ICU" підросла і, окрім інтернет-магазину, відкрила офлайн-магазин "DOSPEHI" у столиці, біля станції метро Петрівка (на першому поверсі ТРК "PLAZMA" по пр-ту Степана Бандери 20-Б).

І це при тому, що компанія орієнтована більше на ринок B2B, ніж на B2C. Тож, рекомендую. Познайомитись ближче з хлопцями з команди "DOSPEHI" можна на їх сторінці у Facebook чи на каналі YouTube.

Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека 2017” також запрошує Вас на стенд компанії "ICU - ДОСПЕХИ ДЛЯ ГЛАЗ".

UTACTIC

hiking-gear

UTACTIC - це бренд, під лейбом якого випускається професійне тактичне спорядження та одяг. Розроблено, сконструйовано та виготовлено українцями в Україні, чим компанія UTACTIC дуже пишається.

Та чи варто???

Так! Варто!

І ось чому...

Скажу чесно, з "UTACTIC" я вперше познайомився саме на виставці “Зброя та безпека 2016". Мене не дуже цікавив одяг, але серед багатьох стендів інших компаній, я зачепився поглядом саме за спорядження бренду "UTACTIC": наплічники, сумки і всілякі підсумки - ось що мене зацікавило. І не даремно! Бо, як виявилося при розгляданні ближче, команда компанії "UTACTIC" дійсно має власні напрацювання, які вони змогли матеріалізувати у реальні вироби з високою якістю виконання, ще й з матеріалів світових брендів: "CORDURA", "POLARTEC", DURAFLEX" та інших.

Що не менш важливо, так це досить адекватна цінова політика.

Виходячи з цих надважливих показників, я навіть планував придбати собі декілька цікавинок. Наприклад, досить специфічну (в хорошому сенсі) модель наплічника UTACTIC FIRST DAY PACK 18, але в цьому році просто не встиг - було декілька тестових варіантів наплічників від інших компаній, що планують запуск нової лінії спорядження, та яким була потрібна моя допомога у випробуваннях - тому довелося користуватися тестовими (часто не дуже вдалими) зразками, замість того, щоб насолоджуватися такими цікавинками від компанії "UTACTIC", як наплічник "UTACTIC FIRST DAY PACK 18".

Доречі, в цьому році, команда компанії "UTACTIC" презентувала нову розробку, яка, по відгукам деяких моїх колег та приятелів, заслуговує на місце у вашій шафі (і моїй також). Тож, можливо, настав час викидати застарілі сумки та саквояжі і придивлятися до нового витвору бренду "UTACTIC" - сумки UTACTIC MESSENGER BAG.

Я бачив сумку "UTACTIC MESSENGER BAG" лише на картинках, та деякі приятелі мене реально загембали питаннями типу: "Ти вже бачив таку крутяцьку сумку, що називається "MESSENGER BAG"? Нє? А в мене вже є!"

Ну що ж, на цій виставці і я побачу, що то за звір такий, що так нахабно зайшов на чужу територію...

Запрошую познайомитися з продукцією "UTACTIC" і Вас - адже цей бренд знову готується до міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека". Тим паче, що на стенді компанії можна буде не лише ознайомитись з оновленої лінійкою спорядження, а й, безпосередньо на місці, придбати те, що Вам припаде до душі. Компанія "UTACTIC" пообіцяла, що асортименту вистачить на всіх. Більш того, жоден покупець продукції бренду "UTACTIC" не залишиться без приємного подарунка від компанії. Якого саме? Хай це залишається для Вас приємним сюрпризом.

А от в останній день виставки "Зброя та безпека 2017", серед усіх покупців, буде проведений крутий розіграш тактичного наплічника UTACTIC READY PACK 15 L.

Тож зустрінемося на стенді компанії UTACTIC!

За умовами розіграшу тактичного наплічника "UTACTIC READY PACK 15 L" слідкуйте на офіційній сторінці бренду у Facebook. Підписуйтесь на сторінку, і не забувайте клікнути на кнопку "Подобається".

А якщо не хочете проґавити огляди, тестування та незалежні висновки випробувань продукції компанії "UTACTIC" в польових умовах, то заповнюйте коротеньку форму нижче, та отримуйте найпершими всю цікаву, правдиву і незалежну інформацію на свій e-mail:

Бо я таки доберуся до їхньої продукції - адже у "UTACTIC" дійсно є цікаві погляди на спорядження. Та і я буду не я, якщо намагатимусь "гадати по фотографіям": залишимо це для заздрісних критиків і домашніх експертів. А наше місце - полігони, гори, ліса і болота. Про перше враження я написав вище. Знайомство було приємним. Тепер - місце для практичних випробувань і реальних висновків.

ZENKIS

hiking-gear

"ZENKIS" (ЗЕНКІС) - то є якісне взуття. Одна з моделей - це берці "GOPAK" (ГОПАК).

ZENKIS... (тут така довга пауза і трохи дібільнінька посмішка на моїх устах).

GOPAK... (і тут я провалююсь в нірвану ностальгічних спогадів).

Боже, як же я над ними знущався...

Та побачив би мої тортури над цим взуттям якийсь пришелепкуватий диктатор - то одразу б запропонував мені місце начальніка концлагєря...

hiking-gear hiking-gear hiking-gear

В тому році (на "Зброя та безпека 2016") продукцію бренду "ЗЕНКІС" презентував офіційний представник компанії - компанія "ТРЕНД". В цьому ж році, у "ZENKIS" буде власний стенд на виставці "Зброя та безпека 2017", де вони покажуть оновлену версію модельного ряду "GOPAK" - це берці, трекінгові черевики і кросівки. З результатами випробувань першої генерації взуття "ГОПАК" Ви можете ознайомитись у моїх звітах.

А черевики другої генерації вже проходять тестування. Тож, якщо Ви ще не підписались на оновлення, зробіть це прямо зараз:

Публікація результатів вже скоро. Та загальний висновок такий: це однозначно перемога!!! Якщо б я на власному досвіді не відчув всі переваги взуття "ГОПАК", що виготовлено на українських потужностях компанії "ZENKIS", я б ніколи і нікому не повірив, що в Україні можливий випуск взуття такої якості і з такими конструктивними особливостями. Тож я наполегливо рекомендую познайомитись із взуттям серії "GOPAK" на стенді компанії "ZENKIS" (ЗЕНКІС) в рамках виставки "Зброя та безпека 2017".

Придбати берці, чи то трекінгові черевики або кросівки "ГОПАК", як першої генерації, так і оновленної версії, Ви можете на офіційних ресурсах компанії "ТРЕНД": на їхньому офіційному сайті чи на сторінці у Facebook. І хай Вас приємно здивує цінова політика!!!

І на останок...

Дуже сподіваюся побачити стенди компанії "KRAV-MAGA" та компанії "ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ". В минулих роках вони приймали участь. Тож, якщо будете на виставці "Зброя та безпека 2017", що пройде 10-13 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі, і побачите стенди компаній KRAV-MAGA та ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ - забігайте. Інтерактиви від цих хлопців - це дуже корисна інформація, що може зберегти Ваше життя та життя Ваших близьких. А ще - це завжди дуже епічно і ефектно виглядає. Завітайте - не пошкодуєте!

Побачимось на виставці Зброя та безпека 2017, що пройде 10-13 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі столиці.

Дякую, що читали!

З повагою, Ж.К.

Комментарии  

0 # Nelson 10.05.2019 22:27
whoah this blog is excellent i really like studying your articles.

Keep up the great work! You already know, many persons are searching round
for this information, you can aid them greatly.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Evgeniy Kalashnikoff 24.05.2019 14:19
Цитирую Nelson:
whoah this blog is excellent i really like studying your articles.

Keep up the great work! You already know, many persons are searching round
for this information, you can aid them greatly.
Thanks for the feedback!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Отправить