Ось моя рука знов тягнеться до пера. Ось я відкриваю свій старенький зошит - він гарний друг, адже завжди вислухає. Ось я роблю ковток запашної кави. В кімнаті так тихо, що я чую скрегіт ручки, коли пишу ці слова. Здається, що він розноситься по всій окрузі. Він кружляє у карколомному вальсі в парі з ароматом кави. А я… Я (на відміну від них) сиджу у кріслі, прикутий смутком та печаллю. І з-під мого пера народжуються ці строки.

Я просто… Я просто хочу висловити свої почуття. Почуття до Неї. Я просто хочу написати Їй листа!!! Так-так, саме ось так – відкрито та щиро. І ніц мені не буде соромно, коли цей лист закружляє на тенетах соціальних мереж. Бо я просто хочу, щоб Вона мене почула. Я хочу висловити свої почуття до Тої, чий язичок призначений явно не для розмов. До Тої, що породжує любов. Любов до вогнепальної зброї.

Я звертаюся до тебе, Вікка!!! Шо ти в хріна робиш, шановна теле-радіо-компанія «ВІККА»? Я звертаюся до тебе і хочу задати єдине питання – чи знаєш ти, чим відрізняються справжні журналісти від прохвєсіАнальних журношлюх? Ні? То лучче я тобі поясню, доки ти не зробила наругу ще над якимсь соціальним проектом, що виводить наше місто на європейський рівень!

Так ось. Останні дуже полюбляють чесати свої язики об чужі сраки! А у перервах між лизанням, вони готують матеріали для новин не працюючи з першими джерелами та проводячи розслідування, а просто копіпастять статуси з Facebook та Twitter. Ви, чухаючи матню, скурвили величезний і дуже важливий для нашого міста проект - всеукраїнський музично-мистецький open-air фестиваль «ГайдаФест 2016»!!!

"Долина троянд перетворилася на великий смітник…". «… Дев`ять возиків пляшок, хоча фестиваль анонсували як зону вільну від спиртного».

Вікка, може це твої мізки перетворилися на великий смітник? Може це твоя голова бляшанками набита? Пан ведучий новин – чому, коли Ви відкриваєте рота, звідти, замість інформації, вивалюється сміття? Сучі Ви тельбухи! Коли життя і так сиплеться на друзки, та молодь, замість того, щоб напиватися у трипизди паленим алкоголем і залишати баяни на темних сходинках старих хрущьовок, своїми силами витягує наше місто з багнюки - чуєте – своїми силами робить всю роботу по туристичному розвитку нашого міста, Ви робите поважну міну на екрані та тицяєте у наші очі хвоточки, які не мають жодного відношення не те, що до «ГайдаФесту 2016», а навіть до Долини троянд!!!

Не соромно? Нє? То назвіть свій телеанал «Шлюхарнія» і далі стійте в позі страуса!

Тепер стосовно дискусії в мерії. Скажіть мені, шановні запроданці: чому Ви намагаєтеся ухайдокати весь ентузіазм та силу нашої молоді? Чо`ж Ви так нахабно ріжете їй крила? В той час, коли перспективна молодь намагається зводити нове життя нашого міста (і не таке калічне, як то виходить у Вас), Ви говорите, що «коли заступник міського голови ходить тикає, де потрібно прибрати… це не поправимо».

Серйозно? А чи не повинно бути навпаки? Може як раз зами, зам.замів та інші повинні це робити? Ба, навіть, не тільки «тикати», а ще й вдягнути рукавички і вивезти бодай один з тих «дев`яти возиків пляшок»? Але ж нє! Краще просто «заборонити кількаденні зібрання, аби не засмічувати місто»!!! То може нам тепер збиратися на лавочках і тихенько гупати доміношками, попиваючи «Чернігавскає»? А після 23:00 розходитись по домівкам, включати тєліки і слухати брехливі новини, як Долину троянд завалило сміттям і сп`янілими тілами? Ось такий Ваш план по туристичному розвитку? Можете на відповідати!

Дуже сподіваюся, що Ваші холодні та гострі, як лезо, слова, не зламають нашу молодь (зокрема, оргкомітет фестивалю «ГайдаФест 2016»), за якою світле майбутнє нашої країни.

ГайдаРодина, не втрачайте мрію і не розмінюйте волю! Дякую Вам за сміливість зростати!!!

З пов., Ж.К.

hiking-gear

Добавить комментарий

Отправить